Gizlilik Sözleşmesi

Hobimayakkabi.com, siz müşterilerine daha iyi, kaliteli, hızlı ve güncel bir hizmet sunmak için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmekte!
 

Siz müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgiler sadece müşteri isteği ile değiştirilir ve ulaşılabilir! 3.cü kişilerin görmesi ya da bilgilerin dışarı aktarımı söz konusu değildir
.

Bir başkasının bu kişisel bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen hukuk ilkeleri çerçevesinde toplanan ve depolanan bilgiler, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen elektronik postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmaları sadece Hobimayakkabi.com bünyesinde kullanılmak üzere saklanmaktadır.
 

Hobimayakkabi.com alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir durum söz konusu olmaksızın, üçüncü şahıslarla kişisel girilen bilgiler kesinlikle paylaşmamaktadır. Faaliyet dışı hiçbir nedenle bu bilgiler ticari amaç için kullanmamakta ve satmamaktadır.
 

Müşterinin siteye girmiş olduğu bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri uyarınca resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilmektedir.
 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteden alışveriş yapacak siz değerli müşterilerimizin güvenliğini maksimum düzeyde saklı tutulmaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde Hobimayakkabi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında depolanmaz. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler Hobimayakkabi.com arayüzü üzerinden sadece banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 

Hobimayakkabi.com sitesi ile ilgili soru bilgilere aşağıda tanımlanan adres bilgilerinden ve telefon numaralarından ulaşabilirsin.
 

Adres:  Güzeltepe Mah. Dr. Bennun Akyavaş Caddesi No:73/2 Üsküdar / İstanbul

Telefon: 0216 202 10 21

E-posta: destek@hobimayakkabi.com