Güvenli Ödeme

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

Secure Sockets Layer (SSL) güvenlik teknolojisi ile " Hobimayakkabi.com", sizlere en güvenli şekilde alışveriş yapmanın rahatlığını sunuyor.  İnternet üzerinden yaptığınız alışverişler de, SSL teknolojisi ile şahsi bilgileriniz şifrelenerek güvence altına alınıyor.
Hobimayakkabi.com' da doldurduğunuz formlar SSL teknolojisi ile güvenlik altına alındığından dolayı, şahsi bilgilerinizin ve aynı zamanda kredi kartı bilgilerinizin, niyeti kötü olan kişilerin eline geçmesi engellenmiş oluyor. Bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığını adres çubuğunuzun sağ tarafında ki yeşil kilit sembolünden görebilirsiniz.

Standart Güvenlik Duvarı

Hobimayakkabi.com sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı olarak kullanılan bilgisayarların özellikle diğer internet kullanıcılarından korunması ve bilgilerinizin güvenli tutulması amacı ile tasarlanmıştır. Bu şekilde korunduğunuzdan emin olarak Hobimayakkabi.com'dan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.
SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarlarının birlikte çalışması sayesinde şahsi bilgileriniz koruma altına alınmış ve güvenliğiniz sağlanmış olmaktadır.

Gizlilik Politikamız

Şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlar ile paylaşılmasına Hobimayakkabi.com asla izin vermemektedir! Bu sebep ile, Hobimayakkabi.com'a vermiş olduğunuz şahsi bilgilerinizin kiralanması, satılması ya da herhangi bir şahısla veya kurumla herhangi bir şekilde paylaşılması söz konusu olamaz. Ödeme sayfasında istenmiş olan kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacı ile hiçbir şekilde Hobimayakkabi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ki ödeme yöntemi ile tüm işlemlerinizin Hobimayakkabi.com ara yüzü üzerinden bilgisayarınız ve bankanız arasında gerçekleşmesi sağlanmış olmaktadır. Gizlilik Politikamız kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığını ve hangi amaç ile kullanıldığının ayrıntılarını anlatmaktadır.