• %100 Keyifli, Güvenli Alışveriş

  Hobimayakkabi.com'da alışverişin tadını güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz. Hobimayakkabi.com güvenli ve keyifli bir alışveriş yapmanız için siz müşterilerinin karşısına en yüksek teknoloji ile çıkmaktadır. Hobimayakkabi, Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi ile internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde şahsi bilgilerinizin şifrelenerek güvence altına alınmasını sağlamaktadır. Hobimayakkabi'nın sunucuları standart güvenlik duvarı ile korunmaktadır. Bu şekilde iletişim amaçlı kullanılan bilgisayarlar, diğer internet kullanıcıları tarafından korunmakta ve bilgileriniz güvenli bir ortamda tutulmaktadır. Bunun yanı sıra gizlilik politikamız ile bilgileriniz, kesinlikle üçüncü bir şahıs ya da kurum tarafından paylaşılmamaktadır. Bilgilerinizin güvenliği konusunda bu kadar titiz olan Hobimayakkabi, alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapmanızı sağlamak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini misyon edinen Hobimayakkabi, müşterilerinin sorunları çözmek, alışverişleri hakkında kafalarında oluşan sorulara cevap vermek için var.
  Siz de % 100 güvenli ve keyifli bir alışverişin tadını Hobimayakkabi'da çıkarın!
 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri memnuniyeti bir şirketin misyonlarından biridir. Hep bu anlayışla yoluna devam eden Hobimayakkabi, müşterilerinin alışverişleri ile alakalı sorunları ile yakından ilgilenmeyi amaç edinmiştir. Bu sektöre adım atarken güvenli, keyifli, mutlu alışverişin tek adresi olacağını ilkeleri arasında bulunduran Hobimayakkabi, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim, ücretsiz iade gibi hizmetleriyle ayakkabı alışverişinde en iyi olmayı başarmıştır. Hobimayakkabi olarak sitemizden alışveriş yapan, sitemizi ziyaret eden herkesin değerini çok iyi bilmekteyiz. Bu sebeple en kolay ve en rahat alışverişi yapabilmeniz adına altyapısını oluşturan Hobimayakkabi, müşterileri daha iyi anlayıp onlara daha etkili hizmetler sunabilmek için, uzun dönemli hedeflerini daha kolay gerçekleştirebilmek için çalışmaktadır. Hobimayakkabi, müşterinin ihtiyaçlarını ve isteklerini daha kolay anlayabilmek için onlarla iletişim içerisinde olması gerektiğine ancak bu şekilde %100 müşteri memnuniyeti sunabileceğine inanmaktadır.
  Alışverişinizi Hobimayakkabi'da %100 memnun olarak yapın!
 • 7 / 24 Online Destek

  Kullanıcılarına 7/24 destek sunan Hobimayakkabi, müşterilerinden gelen çağrıları karşılayarak onların sorularını ve sorunlarını ilgiyle dinlemek ve bu mevcut sorunları müşteriyi memnun edecek şekilde çözmektedir. 7/24 müşteri memnuniyeti için çalışan çağrı merkezimiz, son teknolojik alt yapısı ile hizmet vermektedir. Hobimayakkabi'a ulaşmak ve destek almak çok kolay. Müşteri hizmetlerine rahatça ulaşabilir ve sorularınızın çözümü için destek alabilirsiniz. 0216 202 10 21 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçip ya da destek@hobimayakkabi.com adresinden e-posta yoluyla sorunlarınızı iletebilirsiniz.Hobimayakkabi, 7/24 yanınızda!