Sıkça Sorulan Sorular

Hobimayakkabi.com sitesinde ürünlere bakabilmek için üye olmak zorunda mıyım?
 

Satışa sunulan ürünlere bakabilmek için üye olmanız gerekmemektedir. Fakat sipariş vermek istiyorsanız Hobimayakkabi.com'da üye kaydınızı oluşturabilirsiniz. Hobimayakkabi.com'a  üye olduğunuzda bilgilerinizin güvenlik altında tutulacaktır. Verdiğiniz bu bilgilerin güvenlik altında tutulması için üye olmanız gerekmektedir. Bizimle paylaştığınız kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü bir şahısla paylaşılmaz. Hobimayakkabi.com olarak kullandığımız en iyi güvenlik sistemlerinden biri olan SSL tekniği ile bilgileriniz koruma altına alınmaktadır.
 

Hobimayakkabi.com'a üye olmanın avantajları nedir?
 

Hobimayakkabi.com'a üye olduğunuz takdirde, yüzlerce ayakkabı modellerini, markaları inceleyebilir  dilediğiniz ürüne, üye olarak 365 gün iade/değişim, ücretsiz kargo ve 7/24 Müşteri Hizmetleri servisimiz ile ulaşabilme şansınız var. Alışveriş keyfini bu şekilde çıkarabilirsiniz. Özellikle şikayetleriniz ve sorularınız varsa 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri servisimize ulaşarak sorularınız hakkında yardım alabilirsiniz.  
 

Hobimayakkabi.com'a giriş yapmak ya da üye olmak ücretli midir?
 

Hobimayakkabi.coma üye olmak için kesinlikle hiçbir ücret ödemek zorunda değilsiniz.
 

Hobimayakkabi.com'a nasıl üye olabilirim?
 

Hobimayakkabi.com ana sayfasında bulunan "Üyelik" seçeneğini tıklayıp bundan sonra açılan sayfada kişisel bilgilerinizi doldurarak üye olma işlemlerini başlatabilirsiniz. Daha öncede söylediğimiz üzere üyelik bilgileriniz saklı tutulmaktadır. 
 

Hobimayakkabi.com üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
 

"Hesabım" başlığı altında bulunan "Hesap Bilgisi" bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilme şansınız var.
 

Hobimayakkabi.com şifremi unuttum/şifremi değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
 

Daha önce sitemize üye oldunuz ve şifrenizi hatırlamıyorsunuz. Öncelikle sitemize giriş yapmak için kullandığınız e-posta adresinizi sisteme tanımlamalı daha sonrasında "Şifrenizi mi unuttunuz ?" linkine tıklamalısınız. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi yazmalı ve "Gönder" tuşuna basmalısınız. Hobimayakkabi.com sitesi için yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.
 

Eğer şifrenizi değiştirmeyi düşünüyorsanız "Hesabım" bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra açılan "Hesap Bilgisi" sayfasından yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.